Proponowany post

On Feet: Air Jordan 1 High OG 'Gym Red'

Już za chwilę premiera!

Tak Prezentują Się Air Jordan 12 'FIBA'

10 czerwiec 2019
Tak Prezentują Się Air Jordan 12 'FIBA'

W internecie pojawiły się w końcu zdjęcia "zmontowanych" Air Jordan 12 w kolorystyce 'FIBA'. Ten wariant dwunastek został zaprojektowany z myślą o tegorocznych Koszykarskich Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Chinach. Wcześniej dostępne były jedynie ujęcia, na których buty były rozłożone niemalże na części pierwsze, co dawało dość dziwny obraz. Teraz gdy widzimy te buty w "całości", nie będziemy ukrywali, że bardzo nam się one podobają. 

Klasyczną sylwetkę Air Jordan 12 zbudowano z białej skóry, która wygląda na materiał bardzo dobrej jakości. Jest nią pokryty język, gdzie nie mogło zabraknąć charakterystycznego "Two 3". Bardzo interesująco wyglądają boczne panele, które udekorowane są licznymi wzorami. Białą cholewkę zestawiono z czerwonym socklinerem i złotymi detalami. Bardzo fajnie prezentuje się metka na pięcie, gdzie standardową metkę zastąpiono chińskimi napisami. Buty stoją na białym midsoleu i outsole'u. Tutaj też jest kilka czerwonych akcentów. 

Premiera Air Jordan 12 'FIBA' odbędzie się 24 sierpnia, czyli na kilka dni przed rozpoczęciem mistrzostw. Niestety nie wiemy, jak będzie wyglądała dostępność tych butów, ale obawiamy się, że może to być limitowane wydanie. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej na temat tych butów, od razu damy Wam znać. Jak podobają Wam się omawiane Air Jordan 12? Widzicie je w swojej kolekcji? 


Air Jordan 12 “FIBA”
kolor: White/University Red-Metallic Gold
styl: 130690-107
cena: $190
Tagi: jumpman23,