Proponowany post

Tak Prezentują Się Nike Air Max 180 Stworzone We Współpracy z COMME Des GARÇONS HOMME

12 styczeń 2018
Tak Prezentują Się Nike Air Max 180 Stworzone We Współpracy z COMME Des GARÇONS HOMME

Pierwsze informacje o kolejnym wspólnym projekcie COMME des GARÇONS HOMME i kultowej marki Nike na naszych łamach pojawiły się jeszcze w ubiegłym roku. Podczas jednego z pokazów kolejnej kolekcji japońskiej marki biorący w nich udział modele na swoich nogach mieli zupełnie nowe wersje kolorystyczne mało popularnych Air Max 180.

Dopiero po tak długim czasie bliżej przyjrzeć możemy się wszystkim trzem wariantom. Motywem przewodnim, jak i wspólną cechą każdego z nich jest mocno rzucający się w oczy odcień różu pokrywający poszczególne panele wykonanej z syntetycznego zestawu materiałów cholewki, jednolita podeszwa, cały czerwony Swoosh oraz detale. Pozostałe elementy różnią się w zależności od wersji, a upper zdobiony jest bielą czernią lub wyżej wspomnianym odcieniem różowego koloru. Co ciekawe, na pierwszy rzut oka nie widać tutaj udziału CDG w ty projekcie, ale obstawiamy, że ich logo pojawia się jedynie na wkładkach wewnątrz. But już sam w sobie jest tak charakterystyczny, że w zasadzie nie trzeba dodatkowo zaznaczać swojej obecności na jego wierzchu.

Na ten moment data premiery, jak i sposób dystrybucji nie jest nam znany, a załączone tutaj zdjęcie pochodzą z reselerskiego sklepu Stadium Goods, gdzie już teraz buty są dostępne w odpowiednio wyższej cenie.Nike
CDG

Tagi: -