Tak Prezentują Się Pierwsze Sneakersy Zaprojektowane Przez Virgila Abloha Dla Louis Vuitton

22 czerwiec 2018
Tak Prezentują Się Pierwsze Sneakersy Zaprojektowane Przez Virgila Abloha Dla Louis Vuitton

Jak już pewnie wszyscy wiecie Virgil Abloh po odejściu Kim'a Jones'a z Louis Vuitton wskoczył na jego ciepłą posadkę. Nie trzeba było długo czekać na pierwsze efekty jego działań pod szyldem paryskiego domu mody LV. 

Już na pierwszy rzut oka widać, że Virgil, głowa streetwearowego brandu OFF-WHITE inspirację przy ich tworzeniu brał z kultowych Air Jordan 3. Możemy się też pokusić, że ciemny wariant kolorystyczny sneakersów brandowanych logo LV jest niemal bliźniaczy do 'Black Cement'ów'. Efekt ten potęguje załączany do butów brelok, w tych samych barwach co ten dodawany do JS'ów. Sam model jest wyraźnym ukłonem w stronę wysokich, koszykarskich sylwetek sprzed kilkudziesięciu lat. Co do samej budowy upper niemal w całości wykonany jest przy użyciu naturalnej skóry licowej o nienagannej jakości. Zestawiono ją z delikatnym materiałem tekstylnym na języku oraz kołnierzu, który dokładnie otula nasze kostki. Wszytko to, za sprawą paska na rzep w górnej części. Zastanawia nas tylko napis 'Advanced Tech System' pokrywający jego powierzchnię. Ciekawi nas jaki system w tych butach zastosowało LV. Na butach nie mogło oczywiście zabraknąć kilku oznaczeń paryskiego domu mody. Pojawiają się one w przedniej części cholewki pod postacią toczonego emblematu osadzonego na siatce, złotego napisu na panelu bocznym czy monogramu na podeszwie. Na ten moment zaprezentowane zostały trzy wersje kolorystyczne, czarna z szarymi detalami, biało-pomarańczowa oraz biało-niebieska.

Na ten moment nie znamy ceny jak i daty premiery tego modelu. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu poinformujemy Was o tym fakcie.
Louis Vuitton