Proponowany post

Tak Prezentują Się Sample adidas Yeezy 451

27 lipiec 2020
Tak Prezentują Się Sample adidas Yeezy 451

adidas Yeezy 451 to jeden z bardziej kontrowersyjnych, a zarazem tajemniczych projektów niemieckiej marki adidas i Kanye Westa. Od momentu, kiedy ujrzeliśmy je po raz pierwszy, minęło sporo czasu i od tamtej pory nic nie zmieniło się w temacie ich premiery. Co więcej, mamy wrażenie, że Kanye sam jeszcze do końca nie wie, jak 451 powinny finalnie wyglądać i dalej na nich eksperymentuje. Doskonałym tego przykładem są kolejne sample tej sylwetki, które diametralnie różnią się od tych, które widzieliśmy jakiś czas temu (KLIK).

Tym razem cholewka buta wykonana jest z materiału bardziej technicznego aniżeli nubuku, zamszu, czy syntetycznej siateczki, którą kojarzymy z poprzednich odsłon Yeezy 451. Dodatkowo zauważycie też, że projekt ten pozbawiony zwykłego systemu sznurowania, a przez wierzch przechodzi czarna kreska, która okazać może się częścią klejonego zamka błyskawicznego, a same buty być może będą miały właściwości wodoodporne, co byłoby naprawdę sporą odmianą, jeżeli chodzi o serię Yeezy. Dopełnieniem projektu buta jest futurystyczna podeszwa w kolorze złamanej bieli, która mocno wybija się na tle stosunkowo ciemnej podeszwy. Nie wiemy, jak Wy, ale my uważamy, że buty mają coś w sobie i w takiej odsłonie mogą się podobać. Dajcie nam znać w sekcji komentarzy poniżej, co o nich sądzicie.

Na ten moment nie znamy daty ich premiery. Nie wiemy też, czy jak do niej dojdzie, to nowe adidas Yeezy 451 zobaczymy też w CL20. Jest szansa, że tak.


adidas