Proponowany post

Tak Prezentuje Się Najnowsza Kolekcja Butów adidas By Alexander Wang

15 maj 2018
Tak Prezentuje Się Najnowsza Kolekcja Butów adidas By Alexander Wang

Alexander Wang, amerykański projektant z sezonu na sezon nawiązuje współpracę z niemiecką marką adidas Originals. Kolekcje, które wspólnie tworzą to zdecydowanie rzeczy nie dla wszystkich, a mimo to każdy kolejny projekt znajduje swoich odbiorców. Dziś bliżej przyjrzymy się dwóm modelom butów, które już niebawem trafią do wybranych sklepów.

Pierwszy z nich to AW Run, który kojarzyć możecie już z poprzednich dropów. My szczerze musimy przyznać, że dopiero jak buty zniknęły z asortymentu sklepów, kiedy zdążyliśmy się z nimi oswoić, zaczęły się nam naprawdę podobać. Niestety wtedy było już za późno na ich zakup. Tutaj jednak, do produkcji postanowiono użyć nieco innego materiału, który dzięki swojej perforacji, wydaje się być jeszcze bardziej przewiewny. Upper to oczywiście konstrukcja przypominająca skarpetę z charakterystycznym, odwróconym logo Trefoil na boku. Wszystko osadzone jest na świetnie oddającej energię piance Boost w kontrastującym, białym kolorze z gumowym spodem.

Drugi model butów to AW Reissue Run, który swoim masywnym designem nawiązuje do poprzednich projektów Wanga i adidas Originals. Tutaj, w porównaniu do wyżej wspomnianych AW Run upper skonstruowany jest z wielu materiałów. Znajdziemy tutaj między innymi siateczkę pokrywającą toebox oraz część języka, neopren na tyle czy zamsz na froncie. Do tego dochodzi tworzywo sztuczne, z którego wycięto język oraz coś w stylu siatki pomiędzy upperem a podeszwą. Całość spleciona sznurówkami zaciskanymi na pięcie i postawiona jest na masywnej, trialowej podeszwie z nadrukowanymi logo na jej bocznym panelu. Tutaj do wyboru macie dwie wersje kolorystyczne.

Buty do sprzedaży trafią już 19 maja.

adidas