Proponowany post

'Creed 2' - Trailer

'Eye of the tiger'

Tak Prezentuje Się Najnowszy Collab KITH x Moncler x Asics-Tiger

29 listopad 2017
Tak Prezentuje Się Najnowszy Collab KITH x Moncler x Asics-Tiger

Ronnie Fieg z KITH to naprawdę zapracowany człowiek. Skacze od marki do marki, gdzie na ostatni guzik dopina kolejne projekty. Z tego miejsca pokażemy Wam efekty najnowszych działań, gdzie miał okazje pracować z doskonale mu znaną, japońską marką Asics-Tiger oraz włoskim, luksusowym labelem Moncler. Z tym ostatnim spotyka się jednak po raz pierwszy.

Wspólnymi siłami opracowali trzy wersje kolorystyczne kultowego modelu ze stajni Asics-Tiger, a mianowicie debiutującego na sklepowych półkach w 1990 roku GEL-Lyte III, którego nie musimy Wam specjalnie przedstawiać. Każdy z nich wykonany został przy użyciu bardzo delikatnego, naturalnego zamszu o gładkim jak i perforowanym wykończeniu. Środek wypełniono natomiast odpowiedzialnym z zapewnienie ciepła syntetycznym futerkiem, a całość spleciono kilkukolorowymi sznurówkami zakończonymi metalowym agletem. Kolejnymi, wyróżniającymi to wydanie detalami są skórzane szlufki na tyle, logo na połówce języka czy półprzeźroczysta podeszwa. Tak jak wspominaliśmy do wyboru będziecie mieli trzy warianty kolorystyczne nawiązujące do flagi USA oraz Francji, gdzie obecnie znajduje się główna siedziba Moncler, będąc jednocześnie jej flagowymi barwami.

Buty do sprzedaży trafią przy okazji drugiego dropu tej obszernej kolekcji obejmującej odzież czy akcesoria. Przypada on na 9 grudnia.

KITH
Asics-Tiger
Moncler

Tagi: -