Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 Low 'Royal'

...trochę, jak 'Fragmenty'...

Tak W Ciemności Świecą Nadchodzące adidas Yeezy Boost 350 V2 'Glow In The Dark'

09 maj 2019
Tak W Ciemności Świecą Nadchodzące adidas Yeezy Boost 350 V2 'Glow In The Dark'

Zapewne większość z Was zdążyła się już przyzwyczaić do ciągłych newsów z amerykańsko-niemieckiego obozu Kanye West x adidas. Niemal codziennie w sieci pojawiają się coraz to nowsze informacje na temat premier, lepsze zdjęcia czy nowe kolorystyki butów z Yeezy w nazwie. Musimy się przyznać, że czasem nie nadążamy Was o wszystkim na bieżąco informować. 

Dziś bliżej, można nawet śmiało powiedzieć, że dogłębnie przyjrzymy się kolejnej kolorystyce doskonale wszystkim znanego modelu adidas Yeezy Boost 350 V2, który na ten moment spotyka się z najróżniejszymi opiniami. To jednak zostawimy Wam. Konkretniej chodzi nam o jedną z bardziej rzucających się w oczy wersji 'Glow In The Dark', która prócz bezkompromisowej, seledynowej kolorystyki, jak już samam nazwa wskazuje charakteryzuje się czymś jeszcze - świecącą w nocy podeszwą, a dokładniej karbowaną otoczką zabezpieczającą piankę Boost, która jak do tej pory nie została zastosowana w żadnych innych 350. Może jednak pamiętacie jeszcze nieprodukowane już adidas Yeezy Boost 750? W ich przypadku miało to miejsce - sprawdź. Materiałowo wszytko pozostaje bez zmian. Upper z nową, transparentną smugą dalej skonstruowany jest przy użyciu cyfrowej technologii Pimeknit z odświeżonym wzorem. Kolorystycznie całość od góry do dołu pokryta jest jasnym, neonowym odcieniem zieleni, ale nie tak nasyconym jak, chociażby w 'Yerbach'. Całość może się podobać, a napewno jest jedną z ciekawszych propozycji na nadchodzące lato. 

W jednej kwestii musimy Was zmartwić. Cena butów podniesiona została do 250$, co oznacza, że w Polsce retail wynosić będzie 999zł. Buty do sprzedaży powinny trafić 25 maja i nie powinno być problemu ze znalezieniem ich tutaj.
adidas