Proponowany post

Tak W Pełnej Okazałości Prezentują Się adidas Consortium UltraBoost Mid 'Prototype'

18 maj 2018
Tak W Pełnej Okazałości Prezentują Się adidas Consortium UltraBoost Mid 'Prototype'

Dzisiejszy dzień rozpoczynamy od nowego projektu spod szyldu limitowanej linii adidas Consortium, a jest nim nowa wersja modelu UltraBoost Mid o tajemniczej nazwie 'Prototype'.

Nazwa ta odnosi się do niestandardowego wyglądu, jak i wykonania. Jako baza do wykonania cholewki o średniej wysokości posłużyła elastyczna siateczka o mocno rzucającym się w oczy, neonowym kolorze, i to jest 'najnormalniejszy' element tego wydania. Dalej mamy smukły mugduard w zupełnie innych kolorach, granatowym oraz szarym, a to jeszcze nie koniec asymetrii w tym projekcie. Widoczne na boku trzy paski brandingu albo nadrukowano białą farbą lub wyhaftowano granatową nicią. Stabilizatory pięt mamy w kolorystyce bardzo zbliżonej, a może nawet jednakowej jak w przypadku pierwszej wersji kolorystycznej UltraBoost'ów, język zdobi charakterystyczna metka z pinem, a całość postawiona jest na doskonale Wam już znanej podeszwie ze świetnie amortyzującej pianki Boost.

Data premiery przewidziana jest na 26 maja. Buty z pewnością dostaniecie w stołecznym butiku CL20, które jest jedynym miejscem w naszym kraju, gdzie znajdziecie produkty z limitowanej linii Consortium.
adidas