Proponowany post

Tak Wygląda Druga Kolorystyka Nike Air Force 1 Projektowanych Przez Travisa Scotta

10 styczeń 2018
Tak Wygląda Druga Kolorystyka Nike Air Force 1 Projektowanych Przez Travisa Scotta

Szczerze musimy przyznać, że z projektu 'AF-100', który obejmował trzy zupełnie różne od siebie wersje jubileuszowego modelu Air Force 1 projektowanych przez trzy wybitne postacie, to właśnie dzieło Travisa Scotta najbardziej przypadło nam do gustu. Niestety butów nie udało się nam zdobyć, ale może jeszcze nic straconwego.

Otóż DJ Chase B w storage/default/old/mediach społecznościowych pochwalił się kolejną jak do tej pory niewidzianą wersją kolorystyczną wyżej wspomnianego klasyka z 1982 roku. Niewtajemniczonym przybliżymy trochę samą sylwetkę. Upper to płócienna, tutaj zabarwiona na zielonkawy kolor konstrukcja o uwydatnionych szwach jak to miało miejsce w wersjach z canvasu. Wierzch zdobi dodatkowa patka oraz komplet dwóch lacelocków. Najwięcej dzieje jednak się z poziomu Swoosh'a, który jest wymienny, a w zestawie mamy trzy komplety. Całość postawiona jest na szczycie jasnej podeszwy wewnętrznej z gumowym spodem.

Na ten moment nie mamy żadnych informacji o ich ewentualnej dacie premiery, ale głęboko wierzymy, że będzie ona miała miejsce już wkrótce.Nike

Tagi: -