Tak Wygląda Najnowszy Sklep Supreme W San Francisco

23 październik 2019
Tak Wygląda Najnowszy Sklep Supreme W San Francisco

Dosłownie za kilka godzin otworzą się drzwi kolejnego stacjonarnego sklepku kultowej streetwearowej marki Supreme. Nowy punkt zlokalizowany jest w San Francisco, a my właśnie zajrzymy do jego środka. Co ciekawe, to samo Supreme po raz pierwszy w historii postanowiło się pochwalić, jak wygląda ich nowy punkt na mapie Stanów Zjednoczonych. 

Sporą powierzchnię sklepu, tak samo, jak w przypadku Supreme na Brooklynie zajmuje niczym niezabudowany bowl, z którego może skorzystać każdy. Mieści się on na końcu potężnej 'sali' sprzedażowej, w niczym nie przeszkadzając reszcie klientów czy odwiedzających. Kolejnym elementem, który niemniej rzuca się w oczy są trzy masywne rzeźby wykonane przez zaprzyjaźnionego z Supreme artystę, a zarazem Skatera, Marka Gonzalesa, który już nie pierwszy raz ma przyjemność tworzyć dla nowojorskiej legendy. Na bokach standardowo półki z asortymentem, a nad drzwiami trochę zdjęć, grafik oraz decków. 

Wielkie otwarcie odbędzie się już jutro tj. 24 października przy okazji kolejnego dropu Supreme. Poniżej podrzucamy Wam adres:

Supreme San Francisco
1015 Market St.
San Francisco
CA 94103


Tagi: supreme