Proponowany post

Nike Air Max 90 PRM 'Croc Camo'

Dziki kot i krokoryl.

Tak Wygląda Nowy Model Butów Z adidas Z Serii Futurecraft 4D

09 wrzesień 2019
Tak Wygląda Nowy Model Butów Z adidas Z Serii Futurecraft 4D

Buty niemieckiej marki adidas to niewątpliwie bardzo intrygujący i wywołujący wiele emocji temat. Nie ma się co ku temu dziwić, bowiem nie każdemu, a zwłaszcza osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sneakersami nie łatwo mieści się w głowie, że jakiekolwiek obuwie może być wyposażone w podeszwę wykonaną w innowacyjnej technologii 4D. Niemniej jednak musimy do tego stanu rzeczy przywyknąć, bowiem nic nie wskazuje na to, że coś miałoby się w tym temacie zmienić, a adidas raz jeszcze udowadnia, że nie zamierza z tego pomysłu zrezygnować i prezentuje pierwsze zdjęcia kolejnej, zupełnie nowej sylwetki postawionej na tego typu platformie, która przez wielu uważana jest za wygodniejszą od Boost'a.

Niestety, na ten moment nie wiemy, jak nazywać się będzie nowa sylwetka, ale konstrukcyjnie nieco przypomina zlepek kilku poprzednich modeli z zupełnie nowymi elementami. Podstawą zdaje się być wykonany przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit upper o nieregularnym, szaro-czarnym wzorze, który w newralgicznych miejscach przykryto półprzeźroczystą, usztywniającą folią. Mocno wyciągnięty ku tyłowi zapiętek wyposażono w dodatkowy stabilizator o zupełnie nowej konstrukcji w śnieżnobiałym, mocno kontrastującym na tle ciemnej całości kolorze. Skoro już przy kolorach jesteśmy, to kolejną barwą, którą znajdziemy na cholewce tych butów, jest ciemny fiolet pokrywający trzy boczne paski brandingu oraz front. Piętro niżej, a dokładnie na spodzie charakterystycznej, seledynowej podeszwy 4D, o której produkcji nieco więcej dowiecie się tutaj, również znajdziecie głęboki odcień fioletu. Całość prezentuje się naprawdę nowocześnie i uważamy, że warto będzie się nimi zainteresować. 

Niestety, na ten moment szczegóły premiery nie są nam znane. Jak tylko poznamy ich nazwę, oraz dowiemy się, kiedy zadebiutują na sklepowych półkach, od razu wracamy do Was z tematem.


adidas