Proponowany post

Tak Wyglądają Air Jordan 1 High OG 'Light Smoke Grey'

25 marzec 2020
Tak Wyglądają Air Jordan 1 High OG 'Light Smoke Grey'

Wiemy już, jak będą wyglądały zapowiadane kilka tygodni temu Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Light Smoke Grey'. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie, na którym widać bardzo ciekawą wersję popularnych jedynek.

Cholewka zbudowana jest z przyjemnego, szarego zamszu, który uzupełniają białe panele ze skóry. Jest też czarny, skórzany Swoosh. Górna część cholewki to tak jakby przyklejony kołnierz z AJ1 'Chicago', 'Bred' lub 'Black Toe'...w każdym razie, z któregoś z oryginalnych wariantów. Upper uzupełnia biały, nylonowy język, na którego szczycie widać czarną metkę. Z pewnością jest na niej branding "Nike Air". Do tego mamy czarne sznurowadła. Buty stoją na klasycznej, białej podeszwie środkowej i czarnym outsoleu. Całość prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Jesteśmy ciekawi, jaka jest Wasza ocena prezentowanych AJ1.

Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Light Smoke Grey' pojawią się w sprzedaży 11 lipca. Niestety nie wiemy jeszcze, jak będzie wyglądała dostępność tych butów w polskich sklepach, ale mamy nadzieję, że pojawią się w warszawskim KICKS StoreAir Jordan 1 High OG
kolor: White/Black-Light Smoke Grey-Varsity Red
styl: 555088-126
cena: $170