Proponowany post

Tak Wyglądają Air Jordan 1 High OG WMNS 'Tie-Dye'

03 marzec 2020
Tak Wyglądają Air Jordan 1 High OG WMNS 'Tie-Dye'

Nadchodzą kolejne, damskie Air Jordan 1 High OG , które prawdopodobnie będą w kręgu zainteresowań niejednego jordanheada. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie, na którym możemy zobaczyć wariant o nazwie 'Tie-Dye'

Buty wyglądają interesująco. Motyw 'Tie-Dye' w niebieskim odcieniu znajdziemy na kołnierzu, pięcie, z przodu i w okolicy oczek na sznurowadła. Niestety w tej chwili nie wiemy, jaki jest to materiał. Do tego mamy elementy z czarnej i białej skóry. Nie brakuje skrzydlatego logo "Air Jordan", a na języku jest pewnie branding "Nike Air". Upper osadzony jest na klasycznej, białej podeszwie środkowej i czarnym outsole'u. Mamy nadzieję, że już wkrótce pojawi się więcej zdjęć i będziemy mogli przyjrzeć się tym butom dokładniej. 

Znana jest dokładna data premiery. Air Jordan 1 High OG WMNS 'Tie-Dye' trafią do sprzedaży 11 czerwca. O tym, czy będą one dostępne w polskich sklepach, będziemy jeszcze informować. Zaglądajcie na naszą stronę regularnie. Dajcie nam znać, jak podobają Wam się jordany jedynki w tej wersji. Air Jordan 1 High OG WMNS “Tie-Dye”
kolor: White/Black-Aurora Green
styl: CD0461-100
cena: $170