Proponowany post

Tak Wyglądają Air Jordan 3 'Knicks'

20 sierpień 2019
Tak Wyglądają Air Jordan 3 'Knicks'

Pierwsze zapowiedzi 'Knicksowych' Air Jordan 3 pojawiły się pod koniec zeszłego roku. Buty są częścią jordanowego 'Rivals Packu', który składa się z modeli w barwach drużyn, przeciwko którym Michael Jordan toczył zacięte batalie. Jedną z nich byli New York Knicks. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze, wyraźne zdjęcia omawianych trójek, których premiera została zaplanowana na wrzesień. 

Bazą do powstania tej kolorystyki były klasyczne 'True Blue'. Buty mają białą, skórzaną cholewkę, którą z przodu i z tyłu uzupełnia szary Elephant Print. Na języku znajdziemy pomarańczowego Jumpmana natomiast sockliner zaznaczony jest na niebiesko. W środku umieszczono metkę z datą "04.08.88". Tego dnia Chicago Bulls grali w Madison Square Garden. Mecz znany jest pod nazwą "The Virus Game" z uwagi na dolegliwości żołądkowe, jakich doświadczał MJ. Nie przeszkodziło mu to jednak w zdobyciu 47 punktów i poprowadzenia swojej drużyny do zwycięstwa.  
Biały heel tab ozdobiony jest Jumpmanem, a buty stoją na pomarańczowym midsoleu i szarej podeszwie zewnętrznej z niebieskimi i pomarańczowymi detalami. Nie będziemy ukrywali, że to wydanie Air Jordan 3 bardzo nam się podoba i nie wykluczone, że wzbogacą one naszą kolekcję. 

Omawiane trójki mają trafić do sklepów 21 września. Niestety w tej chwili nie mamy potwierdzenia, czy znajdą się one w ofercie polskich retailerów, ale jak tylko się czegoś dowiemy, od razu damy Wam znać. Jesteśmy przekonani, że już wkrótce pojawią się też kolejne zdjęcia. Dajcie nam znać, co sądzicie o Air Jordan 3 'Knicks'. Kto z Was planuje zakupić parę? 
Air Jordan 3 “Knicks”
kolor: White/Old Royal-University Orange-Tech Grey
styl: 136064-148
cena: $190