Proponowany post

Tak Wyglądają Nike KD 13

12 luty 2020
Tak Wyglądają Nike KD 13

Kevin Durant wraca do zdrowia. Niedawno pojawiło się video, na którym gracz Brooklyn Nets robi trening rzutowy. Jego powrót na parkiety NBA jest już naprawdę bardzo blisko. Wiele wskazuje na to, że gdy Durant rozegra pierwszy mecz w nowych barwach, na nogach będzie miał swój najnowszy sygnowany model. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Nike KD 13. Patrzymy na te fotki już kilka godzin i buty coraz bardziej nam się podobają. Sylwetka nowych butów Kevina Duranta przypomina nam trochę Nike Kobe AD pomieszanych z Nike Adapt BB i może trochę Nike PG 4.

Wygląda na to, że projektanci postanowili powrócić do bardziej klasycznych materiałów. Na nasze oko cholewka wygląda na zamszową/nubukową, do tego kilka skórzanych elementów; zapietek i Swoosh. Buty mają klasyczny język i standardowy system sznurowania. Upper osadzony jest na białej, grubej podeszwie środkowej, która z przodu wyposażona jest w poduszkę Zoom Air. Bardzo ciekawie wygląda podeszwa zewnętrzna, której bieżnik opiera się głównie na okręgach. Jest to bardzo podobny wzór do tego, który był na Nike PG 3
Szczerze mówiąc jesteśmy bardzo podekscytowani nowymi Nike KD. Z niecierpliwością czekamy na pojawienie się informacji na ich temat i większej ilości zdjęć. Coś nam się wydaje, że to będą fajne buty do basketu. 

W tej chwili nie znamy szczegółów dotyczących dropu, ale Nike Basketball zdążyło już nas przyzwyczaić, że nowe Duranty trafiają do sprzedaży w połowie roku. Oczywiście będziemy informowali Was na bieżąco.