Proponowany post

Tak Wyglądają Nike Kyrie 6 'Bruce Lee'

14 styczeń 2020
Tak Wyglądają Nike Kyrie 6 'Bruce Lee'

Motyw 'Bruce Lee', czy 'Mamba Mentality' pojawiał się już w sygnowanej serii Kyrie Irvinga. Chodzi oczywiście o nawiązanie do słynnego mistrza stuk walki i jego podejście do życia i dążenia do doskonałości. Nike Basketball postanowiło kontynuować serię. Dziś mamy dla Was pierwszą fotkę Nike Kyrie 6 w kolorystyce 'Bruce Lee'.

Tym razem dominującym kolorem jest czerwony, który widać na przedniej i tylnej części cholewki. Jeśli chodzi o materiały, to mamy tu dokładnie to samo, co w poprzednich wariantach Kyrie 6. czerwień uzupełniają czarne elementy; język, zapiętek i pasek zapinany na rzep. Na uwagę zasługuje Swoosh i cztery kreski symbolizujące rany/zadrapania. Upper osadzony jest na czerwonej podeszwie środkowej i czarnym, gumowym outsole'u z żółtymi detalami. Trochę szkoda, że projektanci nie zrobili tej wersji klasycznie i nie dali nam żółtej cholewki. Naszym zdaniem byłoby o wiele lepiej.
Z niecierpliwością będziemy czekali na pojawienie się kolejnych zdjęć, które pokażą nam te buty z innej strony. Bardzo możliwe, że są na tych Kyrie jakieś ciekawe smaczki.

W tej chwili nie znamy szczegółów dotyczących premiery. Będziemy Was jednak informowali na bieżąco. Mamy nadzieję, że Nike Kyrie 6 'Bruce Lee' znajdą się w ofercie polskich sklepów z butami do basketu.