Proponowany post

Już 8 Grudnia Zadebiutują J Balvin x Air Jordan 1 High OG - Sprawdź Gdzie Je Dostaniesz

Jedne z najbardziej szalonych AJ1 ostatnich czasów, już za moment w sprzedaży.

Tak Wyglądają Nike Lebron 17 'Monstars'

22 styczeń 2020
Tak Wyglądają Nike Lebron 17 'Monstars'

Nike Basketball odsłoniło swoją tegoroczną kolekcję, która pojawi się w związku z NBA All-Star Weekend. Wśród sygnowanych modeli nie mogło zabraknąć najnowszych Lebronów. Będzie to wersja 'Monstars' odnosząca się do złowrogich kosmitów z nadchodzącego filmu 'Space Jam 2'. Amerykańska marka pokazała serię oficjalnych zdjęć tych butów i musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem. Przy okazji dowiadujemy się, że dostępne będą też Lebron 17 Low i będą one w barwach 'Toon Squad'. Znamy też dokładne daty premiery obydwu wersji.

Buty mają ciemną cholewkę, którą uzupełniają kolorowe detale. To wydanie charakteryzuje się wyjątkowymi językami. Umieszczono na nich numery "0", z którymi grały potwory w pierwszej części "Kosmicznego Meczu". Górna część o ciekawej fakturze, to już bezpośrednie nawiązanie do samych kosmitów, a w zasadzie ich kolorów skóry...choć tylko dwóch. Na uwagę zasługują też wkładki, na których umieszczono logo z tytułem filmu. Nowym elementem na tych Lebronach jest Swoosh w okolicach toe boxa, którego zabrakło z tyłu. Całość stoi na opalizującej podeszwie środkowej z poduszką Max i Zoom Air. Na samym dole znajdziemy transparentny, fioletowy outsole z pomarańczowym detalem z autografem Lebrona.

Premiera obydwu kolorystyk Nike Lebron 17 ze 'Space Jam' Packu odbędzie się w trakcie trwania weekendu gwiazd NBA. Wariant 'Monstars' trafi do sprzedaży 14 lutego, natomiast wersja low 'Toon Squad' dzień później, 15 lutego. Spodziewamy się, że buty będzie można kupić na stronie producenta powinny też pojawić się w aplikacji SNEAKRS. Mamy nadzieję, że będzie je można dorwać też w warszawskim KICKS Store. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać, jak podobają Wam się te lebrony. Kto z Was będzie chciał uzupełnić nimi swoją kolekcję.
Ciekawe też, w której wersji King James zagra w niedzielnym meczu.Nike LeBron 17 “Monstars”
styl: CD5050-400
cena: $200