Proponowany post

Tak (Z Bliska) Wyglądają Nike Kyrie 6

19 sierpień 2019
Tak (Z Bliska) Wyglądają Nike Kyrie 6

W sieci pojawiły się pierwsze, dokładne zdjęcia Nike Kyrie 6. Nowe buty Kyrie Irvinga w zasadzie od razu przywiodły nam na myśl  Nike Air Yeezy 2,bo oba modele mają kilka cech wspólnych. W Nike Kyrie 6 można też doszukiwać się podobieństw do poprzednich modeli z serii, dzięki czemu są naturalną jej kontynuacją.

Przód cholewki wykonany jest z elastycznego, tekstylnego materiału, którego zadaniem jest odpowiedni dopasowanie się do stopy. W tym miejscu umieszczono też dwie tasiemki, będące częścią systemu sznurowania. Tylna część cholewki została pokryta skórą z wyszytym Swooshem. Nie jest to pierwszy raz, kiedy buty Kyrie korzystają z takiego rozwiązania, jeśli chodzi o materiały. Tył ma usztywniać stopę i zapewniać odpowiednią stabilizację. W śródstopiu umieszczony został pasek zapinany na rzep. Ostatni raz ten element był obecny w Nike Kyrie 2, choć w nieco inny układzie.  Za amortyzację w Nike Kyrie 6 odpowiada poduszka Zoom Air Turbo umieszczona z przodu...mamy nadzieję, że może tym razem dostaniemy też poduchę z tyłu. Bardzo interesująco wygląda w tych butach bieżnik. Jest on bardzo agresywny, co zapowiada rewelacyjną trakcję, ale akurat ten aspekt w butach Irvinga zawsze stał na wysokim poziomie. 

W tej chwili nie wiadomo jeszcze, kiedy Nike Kyrie 6 pojawią się w sprzedaży. Jak tylko pojawią się takie informacje i kolejne zdjęcia, od razu damy Wam znać. Jesteśmy też bardzo ciekawi, jakie kolorystyki i kolaboracje nas czekają.