Proponowany post

Te New Balance ML597 NEC Kosztują Jedynie 99€

25 styczeń 2018
Te New Balance ML597 NEC Kosztują Jedynie 99€

Ostatnimi czasy amerykańska marka New Balance na naszych łamach pojawia się pod szyldem produktów Made in USA lub Made in UK. Metki sygnowane tym napisem sugerują nam świetną jakość wykonania produktu i jak i świetne materiały użyte do produkcji. Co za tym idzie, niestety spora suma pieniędzy, jaką trzeba za nie zapłacić. Mówimy tutaj o kwotach rzędu 200€.

Firma ma w swojej ofercie o połowę tańsze produkty, które aż tak dalece nie odbiegają od droższych wersji. Jednym z godnych polecenia modeli niewątpliwie jest 597, który na sklepowych półkach zadebiutował z początkiem 2017 roku. Upper to przypominająca dużo starsze stażem 998 połączone z 997, co zdecydowanie może się podobać. Tutaj cholewka wykonana jest z zestawienia bordowego zamszu, skóry oraz czarnej, syntetycznej siateczki z kontrastującą, białą obwolutą N na boku i hafcie na języku. Całość postawiono na jasne podeszwie wewnętrznej z pianki i gotowe.

Buty już teraz dostaniecie w wybranych punktach sprzedaży. Jeżeli chodzi o Polskę zaglądajcie tutaj, gdzie już teraz model ten dostaniecie sporo poniżej retailu.New Balance

Tagi: -