Proponowany post

Te Oto Concepts x New Balance 327 'Cape Codder' Inspirowane Są Drinkiem O Tej Samej Nazwie

28 lipiec 2020
Te Oto Concepts x New Balance 327 'Cape Codder' Inspirowane Są Drinkiem O Tej Samej Nazwie

Stacjonujący w Bostonie butik Concepts wchodzi w kolejny kolaboracyjny projekt z amerykańską marką b. Tym razem gwoździem programu jest stosunkowo świeża, ale świetnie przyjęta sylwetka modelu 327, której kolaboracyjne szlaki przetarła paryska marka Casablanca

Wpadająca w oczy, krwistoczerwona kolorystyka nie wzięła się tutaj z przypadku i nawiązuje ona do sąsiadującego Cape Cod w Massachusetts obszaru znanego z niesamowitych torfowisk żurawinowych, a dokładnie z zamiłowania do powstającego z żurawiny drinka Cape Codder (lub, jak nazywają to nielokalni mieszkańcy Cranberry Vodka) - klasycznego letniego koktajlu składającego się z wódki, soku żurawinowego, limonki i lodu. Buty charakteryzuje zamszowo-nylonowa cholewka w czerwonym kolorze z błękitnym wnętrzem, śnieżnobiałą podeszwą z limonkowym paskiem oraz półprzeźroczystym spodem podeszwy. Kropką nad i jest specjalna metka na języku oraz subtelny gradient naniesiony na sporych rozmiarów eNkę oraz panele boczne.


Sprzedaż wyłącznie w sklepach Concepts oraz online ruszy 7 sierpnia o godzinie 10:00 czasu wschodniego. Współpraca doczeka się też szerszej premiery, która zaplanowana jest na 13 sierpnia.

Concepts 
New Balance