Proponowany post

Tej Jesieni Zobaczymy Kolejne adidas Yeezy Boost 350 V2. Tym Razem W Kolorystyce 'Yecher'

15 czerwiec 2020
Tej Jesieni Zobaczymy Kolejne adidas Yeezy Boost 350 V2. Tym Razem W Kolorystyce 'Yecher'

Jeżeli sądziliście, że chociaż na chwilę odpoczniemy Yeezy, to niestety musimy Was zmartwić. Mimo tego, że w sprzedaży nie pojawiają się żadne nowe buty będące efektem współpracy niemieckiej marki z trzema paskami oraz Kanye Westa, to duet ten nadrabia zaległości tworzeniem nowych wersji kolorystycznych modelu Yeezy Boost 350 V2, o których wspominamy co najmniej kilka razy w tygodniu. Nowy tydzień rozpoczniemy od kolejnych przecieków. 

Tej jesieni doczekamy się kolejnej kolorystyki 350, która nosi przydomek 'Yecher'. Niestety, na ten moment jest jeszcze za wcześnie na poglądowe fotografie przedstawiające realny wygląd butów, a my musimy zadowolić się stworzonymi przez ekipę yeezy mafia mockupami, które nakreślają nam kierunek tego, jak będą wyglądać buty. Kolorystyczną bazą ma być uwielbiany przez Kanye ziemisty brąz w dwóch odcieniach przełamany granatem, który skupia się w okolicach ciągnącego się przez cały bok cholewki, ażurowego pasa. Całość dopełnić ma pasująca kolorystycznie do cholewki podeszwa w kolorze naturalnej gumy. Jeżeli buty będą prezentować się tak, jak na załączonych grafika, to wśród fanów tej sylwetki naszym zdaniem mogą spotkać się z naprawdę ciepłym odbiorem.

Tytułowe adidas Yeezy Boost 350 V2 'Yecher' w sprzedaży w takich punktach jak stołeczny butik CL20 zobaczymy tej jesieni. Sugerowana cena detaliczna pozostaje bez zmian i wynosi 899zł.


adidas Yeezy Boost 350 V2 “Yecher”
Kolor: Yecher/Yecher-Yecher
Data: Jesień 2020
Cena: 899zł

adidas