Proponowany post

Tej wiosny zobaczymy nowe Nike Dunk Low WMNS “Photon Dust”

25 luty 2021
Tej wiosny zobaczymy nowe Nike Dunk Low WMNS “Photon Dust”

Kolejny dzień i kolejny powód ku temu, żeby poruszyć temat Dunków. Tym jednak razem tytułowa kolorystyka zainteresować może panie ( buty sygnowane są oznaczeniem WMNS ), które przede wszystkim cenią sobie klasykę, a przede wszystkim ascetyczną do bólu prostotę. 

Nowe Nike Dunk Low WMNS “Photon Dust”, to klasyka sama w sobie. Klasyczną sylwetkę z 1985 roku, która na rynku debiutowała na równi z kultowymi Air Jordan 1, w tym przypadku wykonano z naturalnej skóry - naszym zdaniem jednym z najlepiej sprawdzających się na Dunkach materiałów. Chcąc podkreślić ich prostotę, materiał ten zabarwiono na dwa stonowane kolory, biel oraz jasną szarość zestawionych z pasującą do nich podeszwą, przez co buty niewątpliwie staną się uniwersalnym dopełnieniem niejednej stylizacji. 

Buty w sprzedaży w wybranych punktach sprzedaży, takich jak stołeczny butik Warsaw Sneaker Store zobaczymy w ciągu kilku następnych tygodni. Niestety, konkretna data premiery nie jest nam jeszcze znana. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 100$

Nike Dunk Low WMNS “Photon Dust”
Color: White/Photon Dust-White
Style Code: DD1503-103
Release Date: 2021
Price: $100