Tej wiosny zobaczymy nowe Nike Dunk Low “Yellow Strike”

19 kwiecień 2021
Tej wiosny zobaczymy nowe Nike Dunk Low “Yellow Strike”

Dosłownie kilka dni temu w sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia nadchodzących Nike Dunk Low “Purple Pulse”. Jak się jednak okazuje, to nie jedyna propozycja designerów Nike utrzymana w takim klimacie, i już tej wiosny zobaczymy nowe Nike Dunk Low “Yellow Strike”. 

Zaprojektowane z myślą o kobietach tytułowe Nike Dunk Low “Yellow Strike” to klasyczne skórzane Dunki wyróżniające się wpadającą w oko, wiosenną kolorystyką, która faktycznie może się podobać. Buty to połączenie klasycznej, śnieżnej bieli cytrynowym, modnym wzorem w stylu Tie Dye na mudguardzie. Mięsistym, włochatym zamszem wykończono Swoosh podkreślając ich retro styl. Całość zestawiono z jasną podeszwą wewnętrzną z jasnym, kremowym spodem w wakacyjnym klimacie. Prosta, ponadczasowa konstrukcja kultowych Dunków zrzeszyła sobie masę swoich fanów na całym świecie, a czy i Ty do nich należysz?

Sprzedaż Nike Dunk Low “Yellow Strike” ruszy już w ciągu kilku najbliższych tygodni. Sneakersów tych szukajcie u takich specjalistów, jak stołeczny butik Warsaw Sneaker Store. Sugerowana cena detaliczna wyniesie równowartość 100$.Tagi: nike dunk low