Tenisufki UNBOXING: adidas Equipment Support 93/17 Berlin BVG 206/500

25 styczeń 2018
Tenisufki UNBOXING: adidas Equipment Support 93/17 Berlin BVG 206/500

Przed Wami kolejny odcinek naszej serii unboxingów. Tym bardziej cieszy nas fakt, że dzięki uprzejmości Kacpery udało się nam zaprezentować Wam naprawdę wyjątkową parę butów, a mianowicie adidas Equipment Support 93/17 Berlin.

Część z Was kojarzyć może już ten projekt, ponieważ nie omieszkaliśmy wspomnieć o nich w naszych codziennych działaniach. Zacznijmy jednak od początku. Widoczne na załączonym wideo buty to limitowane do 500 numerowanych par adidas Equipment Support 93/17 i niby nic w tym dziwnego, bo przecież świat sneakersów widział zdecydowanie rzadsze okazy, ale nie w tym przypadku. But ten inspirowany jest miejską komunikacją BVG w Berlinie. Widoczny na tyle plastikowy stabilizator pięty swoją pstrokatą kolorystyką nawiązuje do obić foteli w żółtych wagonach berlińskiego metra. Bardzo ciekawy pomysł. Gdyby nie ten detal i połączenie go z tekstylnym materiałem i kawałkiem zamszu nie jest wielce unikatowe. Największą jednak robotę robią tutaj unikalne detale. Począwszy od najważniejszego, którym niewątpliwie jest wszyta w szczyt zakładkowego języka metka. Kawałek starannie haftowanego materiału jest bowiem pełnoprawnym, rocznym biletem upoważniającym do przejazdu komunikacją spod logo BVG! Tutaj należy wspomnieć, że cena regularnego biletu w formie kartonikowej to ponad 900€, natomiast butów 180€! Jedynym warunkiem bezkłopotliwego przejazdu ze strony kontroli są buty na nogach. W zestawie znajdziemy również aż cztery komplety różnych sznurówek, do których dopasowane są lacelocki z napisami 'BERLIN' oraz 'EQT'. Całość zapakowana jest w standardowe, niebieskie pudełko wypełnione specjalnym papierem z Bramą Brandenburską i kolorową nakładką po raz kolejny nawiązującą do siedzeń w metrze.

Należy wspomnieć, że buty dostępne były w dwóch sklepach w Niemczech. Flagowym marki adidas oraz kultowym Overkill'u. Poniżej łapcie wideo z unboxingu.

Tagi: -