Tenisufki UNBOXING: BAPE x adidas Dame 4 'Camo'

08 luty 2018
Tenisufki UNBOXING: BAPE x adidas Dame 4  'Camo'

Dzięki uprzejmości warszawskiego butiki CL20, mieliśmy okazję zrobić dla Was kolejny unboxing butów, które swoją premierę będą miały dopiero 17 lutego. BAPE x adidas Dame 4 pojawią się przy okazji święta koszykówki, jakim niewątpliwie jest All Star Weekend, a Damian Lillard, którego nazwiskiem sygnowane są te buty, będzie jednym z uczestników niedzielnego meczu gwiazd. 

O samym releasie informowaliśmy Was już jakiś czas temu, potem pojawiły się pierwsze zdjęcia tych butów razem z dwiema pozostałymi kolorystykami, które wchodzą w skład packu. W związku z tym, że udało nam się uzyskać dostęp do jednej z nich przedpremierowo, postanowiliśmy zrobić dla Was video, na którym będziecie mogli zerknąć na buty Dame'a z każdej strony, a trzeba przyznać, że jest na co popatrzeć. Z tych które zaprezentowano wersja z zielonym camo przypadła nam do gustu najbardziej. Kamuflaż, na którym oczywiście doszukać można się goryla, bardzo dobrze łączy się z czarnym, kontrastującym kołnierzem. Na cholewce znajdziemy charakterystyczne BAPEowe motywy; "WGM" czyli skrót od "World Gone Mad" po zewnętrznej stronie i tygrysa po wewnętrznej w wielu kolorach. Elementem, który jednak najbardziej rzuca się w oczy, są oczywiście szczęki rekina namalowane wzdłuż podeszwy środkowej. Jak, że są to buty Damiana Lillarda nie mogło na nich zabraknąć detali związanych z nim samym. Na samym szczycie "języka" góruje jego logo, a z tyłu widzimy litery 'YKWTII", jest to skrót od "You Know What Time It Is". Jest to stwierdzenie mówiące, że w trakcie meczu właśnie przyszedł czas na to by Dame przejął kontrolę. 

Buty zapakowane są w standardowe, czarne pudło adidas Performance, obok którego jest też logo BAPE. W środku mamy specjalny papier z subtelną grafiką. OK, dość już "gadania" czas na sprawdzenie video... 
 

Tagi: -