Proponowany post

Tenisufki UNBOXING: KAWS x Air Jordan 4

29 maj 2017
Tenisufki UNBOXING: KAWS x Air Jordan 4
Najnowszy odcinek.

Mimo tego, że nasz ostatni unboxing jakiś już czas temu ujrzał światło dzienne dostaliśmy od Was sygnał, że warto byłoby napisać pare słów na temat jego głównego bohatera.

Mowa tutaj o ostatnim kolaboracyjnym projekcie pomiędzy amerykańskim artystą Bianem Donnelym, powszechnie znanym jako KAWS, a Jordan Brand, pod postacią tytułowych Air Jordan 4. Według nas jest to jedna z najgorętszych premier spod szyldu JB w tym roku. Dopiero mamy połowę 2017, a już niemal jesteśmy pewni, że buty te pojawią się w jego podsumowaniu. 

Od kiedy tylko pierwszy raz mieliśmy z nimi styczność wiedzieliśmy, że nie jest to po prostu kolejne wydanie czwórek. Wyjątkowość wydania od razy zdradza niestandardowe pudełko z wzorami artysty, sygnowany worek, kartka czy nawet papier, w który otulone są buty. Jego zawartość to już zupełnie inna bajka. Cholewka w całości wykonana jest z bardzo dobrej jakości naturalnego materiału o dwóch fakturach. Jego powierzchnię zdobią charakterystyczne przeszycia będące jednocześnie kreskówkowymi dłońmi znanymi z opakowania. Co ciekawe zamsz na podeszwie środkowej czy jej świecący w ciemności spód jeszcze bardziej potęgują wywierane przez całość emocje. Wyjmując je z pudełka czujesz, że w rękach dzierżysz buty za 350 euro, a kwota, którą na nie przeznaczyłeś zdaje się być adekwatna do jakości. Z pozostałych detali wyróżniających je na tle innych IV, na tyle mamy tłoczone XX i napis Air powielony na skórzanym breloku będącym w zestawie czy grafiki wtopione w wyżej wspomnianą podeszwę. Jeżeli chodzi o zapach nic się nie zmieniło. Pachną jak każde inne JS'y. Poniżej załączamy nasz unboxing:

Tagi: -