Proponowany post

Tenisufki vs. Nike React Element 55 'Pale Pink'

01 luty 2019
Tenisufki vs. Nike React Element 55 'Pale Pink'

Jak część z Was pewnie Wie, od czasu do czasu mamy przyjemność zrecenzować jakąś parę butów. Tym razem dzięki uprzejmości Nike w nasze ręce wpadły damskie React Element 55 w stonowanej, kobiecej kolorystyce 'Pale Pink'. Po niżej dorzucamy Wam kilka naszego autorstwa zdjęć oraz powiemy o nich kilka słów. Zapraszamy.

Tym razem zaczniemy trochę nietypowo i zaczniemy od wagi. Może już na pierwszy rzut oka widać, że buty raczej nie ważą kilogramów, ale biorąc je do ręki, są tak lekkie, jak przysłowiowe piórko. Materiałowo, nieco różnią się one od chwilę wcześniej na rynku debiutujących React Element 87 i ich cholewka niewykonana jest przy użyciu półprzeźroczystego, a jednolitego materiału, przez co osoby, które denerwował ten fakt w 87, tutaj powinny być zadowolone. Kolejnym plusem jest wygoda, którą sobą reprezentują. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej pianki React w podeszwie oraz gumowych poduszek na jej spodzie, o poziom komfortu nie musicie się martwić. Jeżeli chcecie się nieco więcej dowiedzieć o tej technologii, odsyłamy Was tutaj. Cienki język oraz zapiętek z tworzywa TPU umożliwiają idealne dopasowanie. Jak twierdzi Nike, sam but powstał jako nowoczesna wariacja na temat klasycznych biegówek marki, takich jak chociażby Internationlist, a ich nowoczesny design z wyraźnie podkreślonymi przeszyciami zdecydowanie może się podobać. W  komentarzach możecie dać nam znać, co Wy myślicie o tym modelu?

Buty już teraz możecie kupić między innymi tutaj. Pamiętajcie też, że to nie jedna jedyna aktualnie dostępna kolorystyka, a i mężczyźni znajdą coś dla siebie.


Nike