Proponowany post

Update: Air Jordan 3 Flyknit 'Black Cat'

Nowe zdjęcia i data premiery.

Tenisufki x Air Jordan 12 'Bordeaux'

27 wrzesień 2017
Tenisufki x Air Jordan 12 'Bordeaux'

Jako pierwsi w Polsce (a może i w Europie) mieliśmy okazję dokładnie przyjżeć się nadchodzącym Air Jordan 12 "Bordeaux". Zapytacie, co w tym takiego dziwnego? Premiera tych dwunastek będzie dopiero 14 października, także mieliśmy je w rękach grubo przed oficjalnym releasem. 

Z początku sceptycznie się do nich nastawialiśmy, głównie z uwagi na zamiłowanie do oryginalnych kolorystyk tego modelu. Nasze podejście zmieniło się w momencie kiedy po raz pierwszy wyjeliśmy je z pudełka. "Jordanowo-basketowa" część naszej redakcji od razu zadeklarowała chęć ich kupna, a część "Air Maxowo-NMD-New Balanceowa" bardzo przychylnie się o nich wypowiedziała. 

Na żywo, bordowy kolor wygląda bardzo dobrze i świetnie kontrastuje z subtelną, kremową podeszwą. Zamsz, który znajduje się na górnej części cholewki jest "mięsisty" na tyle, że można go 'uczesać'. Trochę mniej podobał nam się panel, który zazwyczaj w dwunastkach przypomina gadzią skórę. Tutaj ma on podobną fakturę, lecz wykonany jest z materiału syntetycznego, przez co wydaje się nieco sztywny. Ogólnie jakość i dobór materiałów stoi na całkiem niezłym poziomie. Entuzjaści marki, jak i samego modelu będa raczej zadowoleni. 

Air Jordan 12 "Bordeaux" będą dostępne w warszawskim sklepie KICKS Store. Bardzo możliwe, że trafią do sprzedaży wcześniej niż przewiduje oficjalna data premiery. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do śledzenia sklepu na ich stronie internetowej lub facebooku. foto: Tenisufki.eu

Tagi: -