Proponowany post

Tenisufki x Air Jordan 13/14 Defining Moments Pack

14 czerwiec 2017
Tenisufki x Air Jordan 13/14 Defining Moments Pack

Równo 19 lat temu, w hali Delta Center w Solt Lake City, odbył się szósty mecz finałów NBA. Utah Jazz podejmowali u siebie Chicago Bulls. Mecz ten przeszedł do historii za sprawą fenomenalnego ostatniego rzutu, który dał Bykom zwycięstwo. Całą akcja rozegrała się na 20 sekund przed zakończeniem spotkania gdy Bulls przegrywali 85:86. Michael Jordan przechwytuje piłkę, spokojnym krokiem przechodzi do ataku. Na 8 sekund przed końcem, MJ decyduje się na oddanie rzutu...trafia, a reszta to już historia.

Z okazji tego wydarzenia Jordan Brand wprowadziło 13/14 Defining Moments Pack, o którym mieliśmy okazję już pisać (poprzedni artykuły możecie sprawdzić tutaj). Naszym zdaniem jest to kolekcjonerska pozycja obowiązkowa dla fanów Michaela Jordana i wszystkich Jordanheadów. Zestaw ma w sobie multum „smaczków”, między innymi na wieku jest rozrysowana wspomniana ostatnia akcja, wewnątrz pudła są tabele ze statystykami Jordana z poszczególnych meczów finałowych, na językach butów umieszczony jest cytat „They Can't Win until We Quit”. Są to słowa jakie wypowiedział sam Mike po meczu w szatni, podczas świętowania zwycięstwa. 

Pack możecie kupić już dziś w Sklepie Koszykarza czy KICKS Store. Dzięki uprzejmości tych ostatnich mamy dla Was szczegółowe foty. Jordan

Tekst: Michał Post
Foto: Tenisufki.eu

Tagi: -