Proponowany post

The Game Pokazuje Swoją Szafę Kicksów W Programie "Complex Closets"

14 maj 2019
The Game Pokazuje Swoją Szafę Kicksów W Programie "Complex Closets"

Joe La Puma, którego możecie kojarzyć z cyklu "Sneaker Shopping" zapoczątkował zupełnie nową serię dla Complex zatytułowaną "Complex Closets". Joe wraz z kamerą będzie gościł u celebrytów, którzy będą chwalili się swoimi "szafami" pełnymi kicksów. W najnowszym odcinku możemy zobaczyć specjalne pomieszczenie, jaki na swoje buty ma raper The Game. Game, który gościł już w programach tego typu nie raz i nie dwa, to postać, która w butach siedzi już od bardzo dawna i nie am co ukrywać, że chłop zna się na rzeczy. 

W materiale video dowiadujemy się, że pomieszczenie, w którym The Game trzyma swoje buty, zostało zbudowane ze specjalnie sprowadzanego drewna...kto bogatemu zabroni. Na początku dowiadujemy się, że popularny zegar z jordanów, to jego pomysł, na który wpadł kilka lat temu. Raper ma swoje buty bardzo ładnie wyeksponowane z podziałem na te ważne i ważniejsze. Jeśli chodzi o rodzaje i style butów, to widzimy u niego w zasadzie wszystko. W swojej kolekcji ma sporo Jordanów i to tych, które posiadają zwykli śmiertelnicy, ale są i specjalne wydania, które Game dostał od różnych ludzi. Szczególnym sentymentem raper darzy modele Air Jordan 11 i Air Jordan 13...w sumie trudno mu się dziwić. 
Poznajemy krótką historię dotyczącą Nike Air Mag i dlaczego para, którą ma zamknięta jest za kuloodporną szybą. Poza jordanami w kolekcji jest sporo butów Lebrona, Kobego, Kevina Duranta. The Game sam bardzo lubi grać w kosza, choć widać, że chyba ostatnio zaniechał jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Oczywiście nie brakuje u niego kilku par Nike Air Max 95, które są jego ulubionymi butami, co podkreślał wielokrotnie w wywiadach, a nawet w niektórych swoich kawałkach.  

Na pułkach w jego szafie jest też sporo butów Kayne Westa i to zarówno tych od adidasa, jak i Nike. Nie będziemy Wam zdradzali wszystkich szczegółów, najlepiej będzie, jak sami obejrzycie video. Enjoy!


Tagi: complex,