Proponowany post

The North Face Urban Exploration Oraz Kazuki Kuraishi Prezentują Najnowszą Kapsułę Zatytułowaną "Pink"

30 styczeń 2020
The North Face Urban Exploration Oraz Kazuki Kuraishi Prezentują Najnowszą Kapsułę Zatytułowaną "Pink"

Limitowana linia Urban Exploration będąca własnością doskonale Wam znanej marki The North Face trafia jedynie do starannie wyselekcjonowanych sklepach na całym świecie i to często w mocno ograniczonym nakładzie. W nadchodzącym sezonie zobaczymy jej dwie odsłony 'Lemon' oraz 'Pink' z czego ta druga już niebawem, a dokładnie 6 lutego zawiśnie w wybranych butikach. Dodatkowo należy wspomnieć, że przy projektowaniu tegorocznej kapsuły czynny udział raz jeszcze brał sam Kazuki Kuraishi, który jest prawdziwym wirtuozem, jeżeli chodzi o przerabianie kultowych produktów TNF oraz tworzenie ich od podstaw, a my niejednokrotnie mieliśmy okazje się nimi zachwycać (klik).

Nadchodząca oferta obejmuje naprawdę sporo bardzo przemyślanych propozycji skupionych wokół odzieży wierzchniej. Do wyboru będziemy mieli masę misternie zaprojektowanych, technologicznych ubrań, takich jak kurtki z kolorowymi blokami, lżejsze parki, koszulki z grafikami i oddychające nylonowe spodnie, z których każda charakteryzuje się wyrafinowanym, funkcjonalnym krojem. Na uwagę zasługuje wielopanelowa kurtka w dominującym beżu, któremu towarzyszą akcenty niebieskiego oraz różu. Oczywiście dostępny jest też inny wariant barwny. Przód charakteryzuje się pięcioma kieszeniami - dwie w górnej części klatki piersiowej, dwie w talii oraz jedna subtelnie ukryta pomiędzy. Logo 'The North Face' jest wyraźnie zaznaczone na lewym ramieniu, a całość uzupełnia odpinany, czarny pasek. Kolejną bardziej stonowaną opcją jest biała kurtka o lejącym się kroju. Posiada ona dwie duże kieszenie w talii, ozdobione kontrastowymi niebieskimi zatrzaskami, zachowując tym samym względnie minimalną estetykę, zaakcentowaną logo The North Face na lewym ramieniu i tyle. Inne elementy, takie jak techniczne bluzy, graficzne koszulki, plecaki i wodoodporne trencze z kontrastującymi kapturami dopełniają i tak już szeroki asortyment.

Kazuki Kuraishi x The North Face Urban Exploration 'Pink' na sezon SS20, w sprzedaży ukaże się 6 lutego. Na kapsułę 'Lemon' poczekać musimy do 20 lutego.


The North Face