Proponowany post

The North Face x HYKE W Kolekcji Spring/Summer '19

10 styczeń 2019
The North Face x HYKE W Kolekcji Spring/Summer '19

To już kolejny raz, kiedy to Hideaki Yoshihara oraz Yukiko Ody pod szyldem japońskiej, odzieżowej marki HYKE łączą siły z outdoorowym gigantem The North Face. Musimy przyznać, że ostatnia kolekcja, o której nieco więcej dowiecie się tutaj, zrobiła na nas ogromne wrażenie. Czy tak stało się i teraz? Przekonajmy się sami.

Pierwszą i najważniejszą zmianą jest to, że w końcu na równi ze standardową, damską linią pojawiły się i rzeczy dla mężczyzn. Jak do tej pory tylko panie miały możliwość korzystać z dobrodziejstw tej kolekcji. Większość rzeczy zaprojektowana została tak, aby zarówno mężczyźni jak i kobiety czuły się w nich dobrze, ale mamy też kilka typowych dla danej płci pozycji. Najważniejszymi według nas pozycjami są oczywiście nakrycie wierzchnie. Projektanci powariowali tutaj trochę w temacie kultowych kurtek GTX Mountain czy płaszczy Military Coat i nadali im unikalny, charakterystyczny styl marki. W kolekcji pojawi się również ponczo, krótka kurtka w stylu bolero, a także bluzy. t-thirty, spódnice, spodnie czy rękawy na ręce lub nogi. Nie zabrakło też butów.

Niestety kolekcja dostępna będzie jedynie w Kraju Kwitnącej Wiśni. Ekskluzywna sprzedaż rusza 6 lutego. W pozostałych sklepach całość pojawi się 13 lutego. Wszytko, do obejrzenia tutaj.

TNFxHYKE