Proponowany post

The Shoe Surgeon x Golden State Warriors Air Jordan 1 'Championship'

21 luty 2019
The Shoe Surgeon x Golden State Warriors Air Jordan 1 'Championship'

Golden State Warriors, drużyna która od kilku lat regularnie wygrywa tytuły mistrzowskie, postanowiła uczcić bycie jedną z bardziej utytułowanych organizacji w historii ligi NBA. W kolaboracji z Nike, Jordan Brand i The Shoe Surgeon powstało sześć par bardzo wyjątkowych butów. Na warsztat zostały wzięte Air Jordan 1, a oto efekty.

Klasyczna sylwetka została dość mocno zmieniona. Mamy tutaj połączenie skóry lakierowanej, którą znajdziemy z tyłu i z przodu, natomiast po bokach i na toe boxie umieszczono materiał z koszulek graczy Warriors w kolorze białym. Buty zostały wyposażone w inny niż zwykle system sznurowania, który w tym customie oparty jest na systemie Dynamic Flywire. Na szczególną uwagę zasługują detale związane z drużyną Golden State. Na języku umieszczone zostało pozłacane, tłoczone logo Warriors, na kołnierzu zamiast "Skrzydlatego Air Jordan" mamy napis "Strength in Numbers" będący sloganem kibiców drużyny z Oakland. Na pięcie wypisane są wszystkie lata, w których "Wojownicy" sięgali po mistrzostwo. Całość stoi na białej podeszwie środkowej, a jeszcze niżej mamy gumsole. 

Co powiecie o takiej wersji Air Jordan 1? Podobają Wam się, czy może są trochę przekombinowane? Z chęcią poznamy Wasze zdanie, dlatego komentujcie. W naszej ocenie to całkiem fajny projekt i z chęcią zobaczylibyśmy podobne wersje innych drużyn NBA, które mają na swoim koncie wiele tytułów mistrzowskich; Celtics (17), Lakers (16), Bulls(6).