Proponowany post

'TIE DYE DAY', Czyli Uwolnij Swoją Kreatywność Wraz W Warsaw Sneaker Store Oraz INSTABAKSEM

10 sierpień 2020
'TIE DYE DAY', Czyli Uwolnij Swoją Kreatywność Wraz W Warsaw Sneaker Store Oraz INSTABAKSEM

Tie Dye to technika farbowania, którą świat pod najróżniejszymi postaciami zna od wieków. Dziś streetwear oszalał na punkcie barwienia odzieży tym sposobem, co widać na każdym kroku. Jeżeli jednak nie miałeś/miałaś okazji spróbować swoich sił w farbowaniu ciuchów techniką Tie Dye ekipa Warsaw Sneaker Store oraz INSTABAKS wychodzą Wam naprzeciw. Już niebawem możesz stać się jednym z 20 szczęśliwców biorących udział w warsztatach 'TIE DYE DAY' w sklepie przy szpitalnej 4. O tym, co należy zrobić, by znaleść się w tym zacnym gronie dowiecie się poniżej:

TIE DYE DAY
PEACE, LOVE, TOLERANCE, CREATIVITY

Przedstawione wartości określają klimat w jakim odbędzie się nasz nadchodzący event, który będzie wyrzutnią do dropu limitowanego T-shirtu "DYED SOUL", dostępnego w Warsaw Sneaker Store od 26 sierpnia wraz z zestawem akcesoriów, przeznaczonych do personalizacji i samodzielnego wykonania efektu Tie Dye!

Uwolnij swoją kreatywność wraz z Warsaw Sneaker Store, biorąc udział w unikatowych warsztatach, które poprowadzimy wspólnie z naszym przyjacielem Instabaks. Ilość miejsc ograniczona!

22 Sierpnia w Warsaw Sneaker Store przygotujemy dla Was 20 stanowisk tie dye gotowych na eksplozję waszej kreatywności!

Wraz z Instabaks poprowadzimy warsztaty farbowania T-shirtów, czapek i skarpetek. Dla każdego uczestnika ze swojej strony zapewniamy:

Limitowany T-shirt „DYED SOUL”

Limitowany dad cap „DYED SOUL”

Parę skarpetek WS2

Narzędzia do farbowania wraz z barwnikami

Wspaniałą atmosferę, pogodę i zimne piwo (dla osób pełnoletnich)

Aby wziąć udział w TIE DYE DAY musisz błyskotliwie podejść do przygotowanego przez nas zadania, i zapisać się poprzez formularz dostępny TUTAJ --> https://z.chmielna20.pl/tie-dye-day

Do zobaczenia !

Link do wydarzenia znajdziecie tutaj.