Proponowany post

To Na Co Wszyscy Czekaliśmy, Czyli Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 High 85 'Neutral Grey'

27 styczeń 2021
To Na Co Wszyscy Czekaliśmy, Czyli Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 High 85 'Neutral Grey'

Są takie modele sneakersów, które pasjonatów obuwia sportowego - sneakerheadów przysparzają o szybsze bicie serca. Jedną z takich sylwetek dla zagorzałych fanów obuwia sygnowanego nazwiskiem Michaela Jordana są Air Jordan 1 High 85 w prostej, ale jakże ważnej kolorystyce 'Neutral Grey', o których wspominaliśmy Wam już  kilkukrotnie. Tym, którzy nie wiedzą, już wyjaśniamy, o co chodzi z tym wydaniem. Otóż Air Jordan 1 po premierze w 1985 roku na ryku zadebiutował w kilku wersjach kolorystycznych, 'Chicago', 'Bred' czy właśnie 'Neutral Grey', znana również jako 'Natural Grey'. Co ciekawe, buty ze względu na swoją ascetyczną prostotę bledły w świetle bardziej kolorowych wersji tego modelu i początkowo nie cieszyła się ona zbyt wielką popularnością. Może właśnie to spowodowało, że Jordan Brand aż przez 36 lat od premiery nie pokusił się o ich re-edycję, na której oficjalne zdjęcia właśnie patrzycie! 

Fakt ten, że tytułowe Air Jordan 1 High 85 'Neutral Grey' powracają na sklepowe półki i to w szczególnej, jeszcze bardziej odwzorowującej oryginał sprzed lat wersji '85' oznacza ogromną bańkę hype'u, jaka się wokół nich napompuje.  Wszyscy, starsi czy młodsi kolekcjonerzy jedynek będą chcieć mieć je w swojej kolekcji, a kiedy dołączą do nich Ci, którzy lubię proste wersje tej ponadczasowej sylwetki, ograniczony stock wyprodukowanych par na pewno okaże się zbyt mały, a ceny na rynku wtórnym osiągną spore kwoty. Sam but to naprawdę prosta konstrukcja opierająca się w dużej mierze na wysokiej cholewce zbudowanej z białej skóry licowej z dodatkiem szarego zamszu o odcieniu 'Neutral Grey' i nylonu na języku. 

Szczegóły premiery Air Jordan 1 High 85 'Neutral Grey'

Sprzedaż w wybranych punktach oferujących limitowane wersje butów Jordan, takich jak Warsaw Sneaker Store czy Sklep Koszykarza powinny pojawić się już 10 lutego, a Jordan Brand podgrzewa atmosferę, dzieląc się z nami ich oficjalnymi zdjęciami. W dniu premiery przygotujcie się na wydatek rzędu 200$.

Air Jordan 1 High 85 “Neutral Grey”
Kolor: White/Neutral Grey
Kod: BQ4422-100
Data premiery: 10 lutego, 2021
Cena: $200


Jordan