Proponowany post

To Nie Koniec Niebieskich Air Jordan 1

25 czerwiec 2020
To Nie Koniec Niebieskich Air Jordan 1

Po tegorocznych 'Game Royal' i damskich 'Tie Dye', światło dzienne ujrzała nowa kolorystyka buta znanego światu jako Air Jordan 1 Retro High OG. Tym razem mamy do czynienia z  jaśniejszym odcieniem tej barwy a kolorystykę spokojnie można by roboczo nazwać 'UNC', ze względu na podobieństwo kolorów do tych, z których znana jest uczelniana drużyna Michaela Jordana. 

Nadchodzące AJ1 'University Blue' mają mieć swoją premierę dopiero w lutym 2021 roku, jednak nie jest wykluczone, że data ta do ostatniej chwili będzie ruchoma. Miejmy nadzieję, że data faktycznie ulegnie zmianie jednak na bliższy termin - wszyscy w redakcji za każdym razem zacieramy rączki na myśl o nowych jedynkach. Nas szczególnie urzekły czarne elementy, takie jak Swoosh czy skórzane panele w okolicy stawu skokowego, które pięknie kontrastują z biało - błękitną cholewką nadchodzących jedynek. Oczywiście, prezentowane zdjęcia to na razie tylko koncept stworzony na podstawie kodu produktu. Miejmy nadzieję, że buty będą wyglądały właśnie tak.

Tak jak wspominaliśmy, buty w wybranych punktach sprzedaży zobaczymy w lutym 2021 roku, a dokładnie 20. Powinniście je znaleźć w stołecznym butiku WS2 czy Sklepach Koszykarza, ale o tym przekonamy się wkrótce. 


Air Jordan 1 High OG “University Blue”
Kolor: White/University Blue-Black
Styl: 555088-134
Data: 20 lutego, 2021
Cena: $170

Jordan