Proponowany post

To Prawdopodobnie Wszystkie Buty Z Kolekcji 'Have A Nike Day'

07 luty 2019
To Prawdopodobnie Wszystkie Buty Z Kolekcji 'Have A Nike Day'

Coraz bliżej nam do premiery bardzo pokaźnej kolekcji 'Have A Nike Day', o której częściowo mieliśmy okazję już Wam wspominać. W tym konkretnym przypadku informacje o coraz to nowszych modelach wchodzących w jej skład pojawiały się naprawdę nierównomiernie. W tym miejscu postanowiliśmy spróbować zebrać je wszystkie, co nie ukrywamy, nie było najprostszym zadaniem. 

Ze względu na zeszłoroczny kolaboracyjny projekt pomiędzy amerykańską marką Nike, a Seanem Wotherspoonem wyżej przytoczone hasło, a zarazem motyw przewodni tej kolekcji kojarzy się głównie z nim, przez co przeczuwamy, że i to przedsięwzięcie cieszyć się będzie sporą popularnością. Co ciekawe kolekcja prawdopodobnie charakteryzować ma się tym, że dostępna będzie w pełnej gamie rozmiarów, od najmniejszych, przez dziecięce i damskie, aż po męskie. Wszystkie pozycje tak naprawdę utrzymane są w bardzo podobnym klimacie. Kolorystycznie możemy podzielić ja na trzy grupy, te bardzo kolorowe, mniej i zupełnie monochromatyczne. Jeżeli chodzi o modele, to szykuje się nam atak ze strony takich sylwetek jak Air Force 1 Low, Air Force 1 Mid, Air More Money, Air Max 1, Air Max 90, Air Max 95, Air Max 97, Air Max Plus oraz Air Max 270. Dla każdego coś dobrego. Nie ma zupełnie sensu rozwodzić się nad każdą z osobna, a po prostu wrzucimy Wam ich zdjęcia, by każdy mógł samemu je ocenić.

No i teraz przejdziemy do równie trudnego tematu. Kiedy buty pojawią się w sprzedaży. Otóż część, jak chociażby AM97 w rozmiarówce dla dużych dzieci już teraz dostaniecie tutaj. Pozostałe mają lądować w sklepach od 22 lutego, a część 1 marca. Mamy nadzieję, że pojawią się i tutaj.