Proponowany post

Trailer 8. Sezonu "Gry o Tron"

06 marzec 2019
Trailer 8. Sezonu "Gry o Tron"

Fani "Gry o Tron" na całym świecie z zapartym tchem czekają na nowy sezon swojego ulubionego serialu. Jego premiera odbędzie się już 14 kwietnia. Wczoraj pojawił się zwiastun ósmego sezonu, który będzie zamknięciem opowieści. W trakcie tego dwuminutowego materiału video, na ekranie pojawiają się znane nam postacie, które przetrwały wydarzenia, które miały miejsce w poprzednich sezonach. Najpierw widzimy, jak grana przez Maisie Williams Arya Stark przed czymś lub kimś ucieka i jest ewidentnie przerażona. Nieco później mamy widok na mroźną północ i smoki Daenerys Targaryen oraz ją samą (w tej roli ponownie zobaczymy Emilię Clarke). Wiadomo, że w serialu nie zabraknie scen walki, które pojawiają się także i w zwiastunie. Możemy być pewni tego, że nasi bohaterowie stawią czoło zagrożeniu ze strony "Innych", czy jak kto woli Białych Wędrowców, którym pod koniec 7. sezonu udało się przejść za Mur. Sam trailer nie zdradza nam zbyt wiele, jeśli chodzi o fabułę, z czym akurat żaden fan nie powinien mieć problemu. Jesteśmy jednak bardzo ciekawi, jakie zwroty akcji na nas czekają, komu uda się przeżyć, a kto niestety polegnie. Coś nam się wydaje, że nie obędzie się bez bolesnego pożegnania, z którymś z bardziej lubianych bohaterów.

Jakiś czas temu odtwórca roli Jona Snow, Kit Harington na prośbę swojej małżonki Rose Leslie, która nawiasem mówiąc, również wystąpiła w serialu, zdradził zakończenie. Podobno przez kilka dni Rose przestała się do niego odzywać...co to może znaczyć? Nie możemy się doczekać, by przekonać się na własne oczy. Z kolei Gwendoline Christie, odtwórczyni roli Brienne z Tarthu w jednym z wywiadów stwierdziła, że wielu widzów mocno przeżyje nadchodzące odcinki i straszy, że niektórym przyda się pomoc psychologa po ich obejrzeniu. Być może jest to jedynie budowanie napięcia, a być może rzeczywiście czeka nas emocjonujące zakończenie.

Nie będziemy już dłużej spekulować i nawet próbować domyślać się, co przygotowali dla nas twórcy. Dodamy tylko, że Bryan Cogman, producent wykonawczy stwierdził, że będzie to "słodko-gorzki sezon finałowy". Najważniejsze pytanie, to kto zasiądzie na Żelaznym Tronie?
Tagi: trailer,