Proponowany post

Travis Scott Jako Model Kolekcji Dior x Air Jordan

20 styczeń 2020
Travis Scott Jako Model Kolekcji Dior x Air Jordan

Pod koniec zeszłego roku pojawiły się zdjęcia Air Jordan 1 High w kolaboracji z marką Dior (jeśli chcecie wrócić do tamtego wątku, wystarczy kliknąć tutaj). W streetwearowym świecie zawrzało, a hypebeaści  z pewnością zaliczyli kilka nieprzespanych nocy. Nieco później dowiedzieliśmy się, że powstała też niska wersja jedynek. Dziś mamy dla Was kilak pierwszych zdjęć, na których widać kolekcję ubrań kolekcji "Air Dior". Ciuchy i buty wrzucił na siebie Travis Scott, który jak wiadomo jest powiązany z Jordan Brand.

Poza butami, które swoją drogą doczekały się już fejkowych wersji, ale o tym za chwilę, kolekcja 'Air Dior' składać się będzie z marynarek, garniturów, kurtek, bluz, t-sghirtów, shortów, polówek i wyrobów kaletniczych i wiele innych. Próbkę tego możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach. Travis ma na sobie kilka fajnych elementów odzieży, między innymi marynarkę, ciekawe, granatowe krótkie spodenki. Jest też bucket i skarpety. Na nogach ma oczywiście Air Jordan 1. Cała kolekcja opierać się będzie na trzech kolorach; białym, szarym i granatowym. 
Jeśli chcecie się dowiedzieć, o co chodziło nam z fejkami, to proponujemy sprawdzić poniższe wideo, w którym Harrison Novel pokazuje nam AJ1 x Dior kupiona za $400. Jest też druga cześć, którą również warto sprawdzić, w której próbuje on sprzedać te buty.

Premiera kolekcji Dior x Air Jordan odbędzie się w kwietniu, ale konkretów na razie brak. Oczywiście, gdy tylko pojawi się więcej informacji i zdjęć, niezwłocznie damy Wam znać.