Proponowany post

Travis Scott Widziany W Swoich Air Jordan 1 High OG

07 styczeń 2019
Travis Scott Widziany W Swoich Air Jordan 1 High OG

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że w kwietniu 2019 roku do sprzedaży trafią Air Jordan 1 High OG TS SP, czyli kolejne buty od Jordan Brand w kolaboracji z raperem Travisem Scottem. Charakterystycznym elementem tego wydania AJ1 jest odwrócony Swoosh po zewnętrznej stronie cholewki. Do tej pory mogliśmy widzieć jedynie koncept autorstwa @py_rates, ale dziś mamy dla Was pierwsze zdjęcia rzeczywistych butów. Podczas jednej z sesji zdjęciowych raper miał je na nogach.

Okazuje się, że brązowe elementy cholewki wykonane są z zamszu, a nie skóry, jak wcześniej podejrzewano. Skórą pokryte są białe boczne panele, górna część toe boxa, czarny Swoosh, kołnierz i wyściółka. Buty mają biały, nylonowy język, a na nim czerwony branding "Nike Air". Wygląda na to, że jedynki Travisa będą miały woskowane sznurowadła. Tak na dobrą sprawę niewiele więcej można powiedzieć o tym wydaniu AJ1. Możemy jeszcze dodać, że mają one podeszwę środkową, która wygląda na fabrycznie postarzaną i brązowy outsole.

Teraz pozostaje nam czekać na kolejne foty tych butów, które odsłonią nam więcej szczegółów. Jesteśmy przekonani, że umieszczono tam sporo smaczków związanych z raperem, takich jak napis "Cactus Jack". W wielkim napięciu czekamy też na podanie dokładnej daty premiery.