Proponowany post

Travis Scott X Air Jordan 1 High OG TS SP

31 październik 2018
Travis Scott X Air Jordan 1 High OG TS SP

Pamiętacie Air Jordan 1 z odwróconym Swooshem, które powstały we współpracy z Tarvisem Scottem? Pisaliśmy o nich kilka tygodni temu, mogliście nawet zobaczyć kilka plików video. Jeśli nie pamiętacie, to wystarczy kliknąć tutaj. Właśnie poznaliśmy wstępną datę premiery tych butów, która planowana jest na kwiecień przyszłego roku. Mamy dla Was też grafikę, którą stworzyli niezawodni @py_rates.

Buty będą miały klasyczną, skórzaną cholewkę, która będzie łączyła w sobie kolor brązowy i biały, choć w opisie koloru możemy znaleźć "Sail".  Widzimy też czarny kołnierz z ukrytą kieszonką i czarne sznurowadła na tle jasnego, nylonowego języka. Na jednym z filmików było widać, że będzie on ozdobiony metką z napisem "Cactus Jack". Elementem, który najbardziej rzuca się w oczy jest odwrócony, czarny Swoosh który, nie oszukujmy się, wgląda bardzo nienaturalnie, ale chyba taki właśnie był zamysł. Całość stoi na białym midsoleu i brązowej podeszwie zewnętrznej.   

Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia rzeczywistych butów, ale coś nam się wydaje, że hypebeasty oszaleją na ich punkcie. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak Wam podobają się Travisowe Air Jordan 1 z odwróconym Swooshem. Zaglądajcie regularnie na naszą stronę, bo jak tylko pojawi się więcej informacji na temat tych butów, to od razu będziemy się nimi z Wami podzielimy.