Proponowany post

Travis Scott X Air Jordan 4 'Purple Suede'

15 czerwiec 2018
Travis Scott X Air Jordan 4 'Purple Suede'

Pojawiło się kilka nowych zdjęć Air Jordan 4 powiązanych z postacią Travisa Scotta. Mowa o fioletowej wersji, którą raper miał na nogach podczas jednego z meczów NBA. Nowe ujęcia pozwalają nam nieco dokładniej przyjrzeć się temu ekskluzywnemu wydaniu. 

Buty mają fioletową cholewkę wykonaną z nubuku, która ozdobiona jest czarnym nettingiem i woskowanymi sznurówkami. Do tego czerwony Jumpman na języku i "Nike Air" na heeltabie lewego buta, na prawym widnieje napis "Cactus Jack", taki sam ja w wersji 'Houston Oilers', która niedawno miała swoją premierę. Ta wersja różni się od tej, w której widziano Travisa. Para, którą miał na meczu, miała szare logo na języku oraz biały midosle. Tutaj podeszwa środkowa jest czarna u góry i biała na dole. Nie zmienia to faktu, że obie wersje są równie fajne. 

Niestety w dalszym ciągu nie wiadomo nic na temat ewentualnego releasu tych czwórek. Jedyna informacja, jaka pojawia się razem z kolejnymi zdjęciami jest taka, że to wydanie freinds & family, która powstała w ilości 1000 par. Szkoda. Mamy jednak nadzieję, że Jordan Brand zdecyduje się na wypuszczenie tych butów.