Proponowany post

Travis Scott x Air Jordan 6 “British Khaki” zadebiutują już tej wiosny

15 marzec 2021
Travis Scott x Air Jordan 6 “British Khaki” zadebiutują już tej wiosny

W swoim dorobku Travis Scott ma już kilka naprawdę udanych projektów w Nike oraz Jordan Brand. Kilkukrotnie miał okazję zaprojektować własną wersję kultowego, koszykarskiego modelu Air Force 1, czy taki modeli Air Jordan, jak niskie i wysokie jedynki, czwórki oraz szóstki, a także performance'owe 32, a nawet Trunner LX. Artysta nie spoczął na laurach i już za jakiś czas dostaniemy od niego dwa kolejne projekty. Jeden we współpracy z Hiroshi Fujiwara - KLIK, a drugi solowy na bazie szóstek, które naszym zdaniem wyszły mu zdecydowanie lepiej, aniżeli pierwsza ich militarna wersja. 

Oprócz kolorystyki, nowe Travis Scott x Air Jordan 6 “British Khaki” od pierwszej, oliwkowej kolorystyki różnią się również kilkoma dodatkowymi smaczkami. Po pierwsze buty od wewnętrznej strony dostały dodatkową, zamykaną na zamek błyskawiczny kieszonkę umieszczoną na szczycie kołnierza szczelnie okalającego kostki z taktyczną szlufką obok. Kolejną subtelną różnicą jest logo 'Cactus Jack' nadrukowane na wewnętrzną stronę midsole'a. Zwróćcie również uwagę na spód podeszwy, gdzie doszły nowe napisy. Same buty wykonano z dobrej jakości naturalnego zamszu połączonego z wytrzymałym płótnem w kolorze khaki. Całość przełamano mlecznymi dodatkami, takimi jak szczyt języka z dwoma otworami ułatwiającymi wkładania, ściągaczem sznurówek oraz heeltabem. Na butach pojawia się również kilka kontrastujących elementów w kolorze 'Bright Crimson', takich jak Jumpman na elemencie nad językiem, haftach na tyle, czy spodzie podeszwy. Wszystko to wieńczy pasujący do ogółu midsole. 

Buty w wybranych punktach sprzedaży zobaczymy już tej wiosny, mamy nadzieję, że i w Warsaw Sneaker Store. Niestety konkretna data premiery nie jest nam znana.