Proponowany post

Air Jordan 14 'Hyper Royal' - Zapowiedź

Nadchodzą kolejne czternastki...

Travis Scott x Air Jordan 6 'Medium Olive' - Zapowiedź

06 grudzień 2018
Travis Scott x Air Jordan 6 'Medium Olive' - Zapowiedź

Współpracy na linii Jordan Brand x Travis Scott ciąg dalszy. Po tym, jak obie strony wspólnie wypromowały wilka bardzo fajnie wyglądających kolorystyk Air Jordan 4 i Air Jordan 1 High OG z odwróconym Swooshem przyszedł czas na kolejny model. Tym razem zdecydowano się na stworzenie specjalnej wersji Air Jordan 6. Niezawodni @py_rates mieli już jakieś przecieki i stworzyli grafikę, która przybliża nas  do tego, jak będą wyglądały te buty. 

Przyznamy, że to co widzimy na przedstawionym koncepcie bardzo nam się podoba. Buty przypominają trochę kolaborację z Undefeated, a dokładne nazwy kolorów to Medium Olive/Black-Sail-University Red. Zapowiada się naprawdę nieźle i możemy się spodziewać, że na cholewce, bądź na wkładkach umieszczone zostaną specjalne oznaczenia związane z Travisem takie, jak "Cactus Jack". Może i w tym przypadku projektanci pokuszą się o jakiś nietypowy element, jak odwrócony Swoosh we wspomnianych wcześniej Air Jordan 1. Tylko, co można by zmienić w szóstkach...? Macie jakieś pomysły?

Jesteśmy przekonani, że już niedługo pojawi się więcej informacji o tych butach, a przede wszystkim czekamy na pierwsze zdjęcia. Źródła podają, że Travis Scott x Air Jordan 6 'Medium Olive' mają pojawić się w sprzedaży na przełomie wiosny i lata przyszłego roku.