Travis Scott x fragment design x Air Jordan 1 Low OG zadebiutują jesienią tego roku

21 kwiecień 2021
Travis Scott x fragment design x Air Jordan 1 Low OG zadebiutują jesienią tego roku

Air Jordan 1 to model, którego nikomu z Was nie trzeba przedstawiać. Jak dorzucimy do tego nazwisko amerykańskiego rapera Travisa Scotta i tak już kultowe sneakersy zyskują jeszcze bardziej. Wyobraźcie sobie, co się stanie, kiedy do tego elektryzującego duetu dołożymy postać Hiroshi Fujiwara, głównodowodzącego w studiu projektowym fragment design zabraknie nam skali na hajpometrze. 

Designerzy z Jordan Brand, Travis Scott oraz Hiroshi Fujiwara zebrali się przy jednym stole projektowym, gdzie wspólnymi siłami pracowali nad kultową sylwetką debiutujących na rynku w 1985 roku Air Jordan 1 w wersji High, o której wspominaliśmy tutaj oraz ich niskim odpowiednikiem Low. Buty ubrane są w podobny schemat kolorów z bielą i czernią jako baza oraz dodatkiem kremu, oraz charakterystycznego dla studia FD odcieniu niebieskiego. Materiałowo postawiono na sprawdzone połączenie naturalnej skóry oraz nylonu na brandowanym języku zwiększając komfort użytkowania, który w przypadku jedynek, nie oszukujmy się i tak nie stoi na wysokim poziomie. Elementem, który niewątpliwie wyróżnia odwrócony Swoosh, oraz tłoczone logo z podwójną błyskawicą na pięcie. 

Buty w sprzedaży zobaczyć mamy jesienią tego roku. Niestety, konkretna data premiery limitowanych Travis Scott x fragment design x Air Jordan 1 Low OG nie jest nam znana. Nie wiemy też, czy buty dostaniemy w stołecznym butiku Warsaw Sneaker Store, czy Sklepach Koszykarza