Proponowany post

Travis Scott Znowu Widziany W Ekskluzywnych Air Jordan 4

15 maj 2018
Travis Scott Znowu Widziany W Ekskluzywnych Air Jordan 4
Tym razem można im się lepiej przyjrzeć.

Podczas wczorajszego, pierwszego meczu finału konferencji zachodniej, pomiędzy Houston Rockets a Golden State Warriors, rozegranego w Toyota Center, na trybunach można było zobaczyć Travisa Scotta, który po raz kolejny miał na nogach ekskluzywne wydanie Air Jordan 4. Były to te same czwórki, w których widziano go kilka dni temu podczas eventu promującego jego nowy album. Pierwsze zdjęcia tych butów pokazywaliśmy wam w zeszłym tygodniu, były to jednak bardzo niewyraźne ujęcia. Dziś mamy dla Was kilka nowych fotek dużo lepszej jakości, a zatem zerknijmy.

Ciemnoszara, zamszowa cholewka bardzo fajnie komponuje się z czarnymi elementami i podeszwą środkową. Do tego woskowane sznurowadła i "Nike Air" na heel tabie. Od spodu podeszwa zewnętrzna jest w tym samym kolorze co cholewka. Przyznamy, że nowe ujęcia sprawiły, że buty Travisa zaczęły nam się bardziej podobać. Co ciekawe buty nie zostały jeszcze ochrzczone żadnym pseudonimem...macie jakieś propozycje?

Oczywiście w dalszym ciągu nie wiadomo, czy buty kiedykolwiek trafią do sprzedaży. Wydaje nam się jednak, że to ekskluzywne wydanie, które będzie w posiadaniu tylko wybranych, a nie zwykłych śmiertelników.