Proponowany post

Trophy Room x Air Jordan 5 JSP - Zapowiedź

25 kwiecień 2019
Trophy Room x Air Jordan 5 JSP - Zapowiedź

Marcus Jordan, założyciel butiku Trophy Room jest prywatnie synem Michaela Jordana. Nic więc dziwnego, że o kolaborację z marką jego ojca jest dość łatwo. Wraz z otwarciem Trophy Room powstało kilka bardzo fajnych, ekskluzywnych kolorystyk jordanów. W tym roku pojawią się kolejne. Będą to dwa warianty kolorystyczne Air Jordan 5; 'Ice Blue' i 'University Red'. Mamy dla Was zdjęcie tych pierwszych. Zapowiada się bardzo dobrze. 

Buty mają zamszową/nubukową cholewkę w ciekawym odcieniu koloru błękitnego. Uzupełniają go czerwony sockliner i białe plastikowe elementy systemu sznurowania. Na pięcie da się dojrzeć kawałek czarnego Jumpmana. Niestety nie widzimy, jak wygląda język, bo na jedynej dostępnej fotce przysłaniają go plastikowe woreczki z dodatkowymi kompletami sznurowadeł. Buty stoją na białej podeszwie środkowej, gdzie na czerwono zaznaczono charakterystyczne, piątkowe zęby. Jeszcze niżej mamy błękitny, transparentny outsole. 
Drugą wersją Air Jordan 5 Trophy Room będzie wariant w kolorze czerwonym, ale wstępne informacje są takie, że będzie to wydanie Friends & Family. 

W tej chwili nie jest znana dokładna data premiery, ale Trophy Room x Air Jordan 5 JSP mają trafić na rynek wkrótce. Jesteśmy przekonani, że konkretne informacje pojawią się razem z kolejnymi zdjęciami. Zaglądajcie na tenisufki.eu, bo na pewno będziemy pisali o tych butach. 

Tagi: jumpman23,