Proponowany post

Trzecia Kolorystyka Nike Air Force 1 'Orange Skeleton' W Sam Raz Na Halloween

16 październik 2020
Trzecia Kolorystyka Nike Air Force 1 'Orange Skeleton' W Sam Raz Na Halloween

Pierwszy raz, kiedy wspominaliśmy o specjalnej, limitowanej wersji Air Force 1 'Skeleton' miał miejsce w 2018 roku (KLIK). Niemal równo dwanaście miesięcy później amerykański producent zaserwował nam drugą, alternatywną wersję tego cieszącego się sporym zainteresowaniem wydania, o czym również wspominaliśmy (KLIK). Rok 2020 obfituje trzecią odsłoną Nike Air Force 1 w tej wersji i kolorystyce nazwanej 'Orange Skeleton'.

Idąc obraną wcześniej ścieżką, buty dalej wykonane są przy użyciu naturalnej skóry licowej, a jej panele boczne noszą nadruk ludzkiej stopy widzianej okiem urządzenia rentgenowskiego, co oczywiście część z Was doskonale zna. Kolorystycznie, to właśnie to wydanie najbardziej wpada w oko, a wszystko dzięki dyniowej pomarańczy, którą pokryto niemal 100% cholewki. Barwa ta koreluje z kontrastującą czernią, którą wykończono grafikę na panelach bocznych. Największa zmiana zaszła w temacie podeszwy, na której postawiono upper. W każdej poprzedniej wersji mieliśmy do czynienia z białym midsolem oraz świecącym w ciemności, fosforyzującym spodem. Tym razem designerzy poszli o krok dalej i cały upper wykonano z półprzeźroczystej 'masy', która po odpowiednim naświetleniu oddaje swój zielonkawy blask. 

Buty w sprzedaży zobaczymy 28 października, czyli zdążycie się zaopatrzyć w nie jeszcze przed samym Halloween. Szukajcie ich w WS2, gdzie powinny się pojawić.


Nike Air Force 1 'Orange Skeleton'
Kolor: Brilliant Orange/Black-Brilliant Orange
kod: CU8067-800
Data: 28 października, 2020
Cena: $130

Nike