Proponowany post

Trzy Kultowe Modele Nike Gotowe Na Mistrzostwa Świata W Piłce Nożnej

25 maj 2018
Trzy Kultowe Modele Nike Gotowe Na Mistrzostwa Świata W Piłce Nożnej

Już niebawem, bo 14 czerwca odbędzie się pierwszy mecz Mistrzostw Świata W Piłce Nożnej, które mają miejsce w Rosji. Jest to święto dla wszystkich fanów tego sportu, a z tej również okazji największe sportowe marki będą wypuszczać specjalne packi swoich produktów, tak jak to miało miejsce przed laty. Pierwsza startuje Nike ze swoją limitowaną paczką NIC Quickstrike.

W jej skład wchodzić będą trzy kultowe modele butów, Zoom Spiridon, Air Max 90 oraz Air Max Plus znane również jako Tn. Motywem przewodnim są flagi państw, które w mniejszym lub większym stopniu pokrywają cholewkę. Wszystko to mamy w akompaniamencie białych dodatków oraz holograficznych detali pod postacią Swoosh'y. Spiridony oraz AM90 wykonane są przy użyciu syntetycznej siateczki, co może mieć znaczenie w przypadku ciepłych letnich dni. Plusy są zdecydowanie bardziej zabudowaną propozycją. Elementem łączącym jest również jasna podeszwa wewnętrzna oraz półprzeźroczysta podeszwa. Wszytko fajnie, ale niestety z żadnej strony nie doszukaliśmy się tam polskiego akcentu, a szkoda. 

Konkretna data premiery nie jest nam znana, ale biorąc pod uwagę to, że pierwsze sklepy zaczynają się niemi chwalić na swoich instagramach nie powinniśmy czekać na ich debiut zbyt długo. Mamy również nadzieję, że pojawią się one i w stołecznym butiku WS2.
Nike

Tagi: nike,