Proponowany post

Trzy Nowe Kolory Asics GEL-Delva x Kiko Kostadinov

18 styczeń 2019
Trzy Nowe Kolory Asics GEL-Delva x Kiko Kostadinov

To już nie pierwszy raz, kiedy na naszych łamach pojawia się temat kolaboracyjnego projektu pomiędzy japońską marką Asics-Tiger, a bułgarskim, mieszkającym w Londynie projektantem Kiko Kostadinov. Ze względu na świeże podejście do tematu sneaekersów bacznie śledzimy jego poczynania, a dziś mamy kolejny powód, aby o nim wspomnieć.

Bazą do wspólnych działań po raz kolejny stał się technologicznie zaawansowany model GEL-Delva, który zarezerwowany jest dla działań Kiko. Jak do tej pory tylko on na nich pracuje i nic nie wskazuje na to, żeby miało stać się inaczej. Mówiąc, że buty naszpikowane są technologicznymi nowinkami od japońskiej marki, mieliśmy na myśli podeszwę środkową wykonaną z pianki FlyteFoam, zastosowanie innowacyjnego materiału Dynamic Doumax, z którego skonstruowana jest cholewka oraz systemu I.G.S (Impact Guidance System) mającego na celu maksymalnie oddawać naturalne ruchy stopy zapewniając odpowiedni poziom komfortu użytkowania. Wymieniając to wszystko, nie musimy specjalnie się zastanawiać czy buty będą wygodne, bo to wszystko mówi samo za siebie. Przejdźmy teraz do kolorystyki, bo i tutaj jest na czym zawiesić oko, choć musicie być przygotowani na to, że buty w 100% oddają specyficzny klimat Kiko. Do wyboru będziemy mieli trzy warianty barwne. Jasny z subtelnymi, zielonymi oraz niebieskimi dodatkami, ciemny z bladoróżowymi i turkusowymi panelami oraz najbardziej rzucający się w oczy żółto-ceglasty wariant. Który wypadał najlepiej? To już pozostawiamy do Waszej oceny.

Buty w ekskluzywnej, limitowanej ofercie dostępne są od dziś. Na szerszy release trzeba poczekać do 1 lutego. Retail wynosić będzie 300$. 
Asics